فارسی English
  • 02122418000

شرایط و مقررات رزرو

شرایط و مقررات رزرو

ذخیره های بدون پرداخت و کد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند.

صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد.

ساعت تحویل مراکز اقامتی (ورود) 14و تخلیه (خروج) 12 ظهر می باشد

برخی نکات مهم مربوط به هتل تفریحی کوهستانی توچال
*هتل ازپذیرش افراد زیر هشت سال و بالای 55 سال و بانوان باردار ،بیماران قلبی عروقی ،ریوی و خاص،فشارخون دیابت و معلولیت جسمی معذور می باشد.همچنین پذیرش مهمان منوط برچک پزشکی و تائیدیه پزشک واقع در هتل می باشد.
*میهمانان گرامی می توانند از پارکینگ ایستگاه یک مجموعه تفریحی توچال با هزینه ورودی 5 هزار تومان استفاده نمایند.(هزینه پارکینگ برعهده میهمان می باشد)(حتی المقدور در اطراف پارکینگ پارک نمائید)
*همراه داشتن مدارک معتبر شناسایی (داشتن شناسنامه برای زوجین ) برای خود و همراهان هنگام ورود به هتل الزامی می باشد. و در صورت داشتن صیغه نامه حتما" همراه مهر برجسته دفترخانه ضروریست تا مشکلی در هنگام ورود (همراه داشتن الزامیست )برایتان پیش نیاید .
*تمامی افراد یک اتاق باید با هم محرمیت داشته باشند و مسئولیت محرمیت افراد بر عهده شخص رزروکننده می باشد در صورت مراجعه شامل پرداخت کامل و عدم اقامت (در صورت نداشتن اتاق) می باشد.
*زمان مراجعه به مجموعه ساعت 8صبح تا12ظهر در محل دفتررزرواسیون باشماره تماس 22418000می باشد. ساعت تحویل اتاق (14) و خروج (12) می باشد.
*هزینه دریافتی شامل یک شب اقامت*صبحانه *بلیط رفت و برگشت تله کابین ،تله سی یژ و دو روز اسکی رایگان و تردد بدون انتظار در صف تله کابین مبیباشد.
*باتوجه به شرایط خاص حاکم برهتل (تله کابین و شرایط مساعدآب و هوائی )ممکن است درروز رزرو اقامت شما به علتهای متفاوت به تعویق افتدکه با هماهنگی رزرو به روز مورد موافقت امکانپذیر میگردد.

رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

همراه داشتن گاز پیک نیک و یا چراغ خوراک‌پزی و طبخ غذا و امثالهم در مراکز اقامتی ممنوع می باشد

چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مکان ذخیره شده فقط به‌مدت یک شب خالی نگه داشته شده و حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد

چنانچه به‌علت موارد فورس ماژور(رخداد بلایای طبیعی و حوادثی خارج از کنترل و اراده شرکت) ذخیره انجام شده توسط مرکز اقامتی یا دفاتر مراکز ذخیره‌جا لغو گردد , وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد .

قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر از این رسمیت نخواهد شد در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید.

سایر قوانین مطابق با قانون رزرو هتل ها در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.

سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مدت اعتبار این ذخیره‌جا از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد.

رزرو آنلاین اتاق
تاریخ ورود
تاریخ خروج
بزرگسالان
پیگیری رزرو
لطفا شماره رزرو خود را وارد کنید:
ورود به محیط کاربری
نام کاربری:
رمز عبور:
روش های پرداخت
aPayline